Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>A=Радзієвська В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Радзієвська В. М. 
Економічна безпека: взаємозв'язок науки та практики (на прикладі ринку цінних паперів) / В. М. Радзієвська // Наука та наукознавство. - 2000. - № 3. - С. 46-50. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Описано сучасний стан економіки України, її банківського сектора, фінансового ринку та ринку цінних паперів як найбільш динамічної його частини. Розглянуто основні проблеми економічної безпеки, її зв'язок з інфляцією, систему індикаторів, що характеризують граничні значення економічної безпеки. Приділено увагу проблемі пошуку індикаторів безпеки під час аналізу операцій комерційних банків з цінними паперами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)26

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Суторміна В. М. 
Фінансовий ринок : Навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисципліни / В. М. Суторміна, В. М. Радзієвська, Б. С. Стеценко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2001. - 100 c. - Бібліогр.: с. 97-99. - укp.

Наведено програму та завдання дисципліни "Фондовий ринок", навчально-методичне забезпечення до кожної теми, плани та методичні вказівки до проведення практичних занять, виконання курсових робіт і здійснення підсумкового контролю. Розкрито сутність, функції та роль в економіці фінансового ринку, розглянуто особливості законодавчого регулювання. Висвітлено розвиток фондових бірж в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.62я73(4УКР) + У9(4УКР)262.29я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА612414 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Суторміна В. М. 
Фінанси зарубіжних корпорацій : Навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисципліни / В. М. Суторміна, В. М. Федосов, В. М. Радзієвська, Б. С. Стеценко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2002. - 86 c. - Бібліогр.: с. 78-79. - укp.

Наведено зведені дані щодо фінансової звітності корпорації "Мак-Дональдс", а також баланс і звіт про прибутки канадської компанії "Перро Бразерс". Розглянуто програму курсу, визначено його предмет. Наведено методичні рекомендації до вивчення дисципліни, плани семінарських і практичних занять з завданнями, а також стислий термінологічний словник. Розглянуто питання для самоперевірки, а також критерії оцінювання знань студентів з даної дисципліни.

Рассмотрена программа курса, определен его предмет. Приведены методические рекомендации для изучения дисциплины, планы семинарских и практических занятий с заданиями, а также короткий терминологический словарь. Рассмотрены вопросы для самопроверки, а также критерии оценивания знаний студентов по данной дисциплине. Приведены сводные данные о финансовой отчетности корпорации "Мак-Дональдс", а также баланса и отчета о прибыли канадской компании "Перро Бразерс".


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.16я73-5(4УКР)

Шифр НБУВ: ВА629620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Суторміна В. М. 
Фінанси зарубіжних корпорацій : навч.-метод. посіб. / В. М. Суторміна, В. М. Федосов, В. М. Радзієвська, М. М. Свердан; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". - 2-ге вид., доповн. і переробл. - К., 2008. - 218 c. - укp.

Висвітлено теоретичні відомості з навчальної дисципліни "Фінанси зарубіжних корпорацій". Розглянуто категорії та функції корпоративних фінансів, наведено характеристику фінансового ринку, показано вплив держави на його розвиток. Описано організаційну структуру управління фінансами корпорацій, обгрунтовано необхідність міжнародної стандартизації їх фінансової звітності. Охарактеризовано структуру капіталу корпорацій, запропоновано методи оцінювання його вартості. Проаналізовано зарубіжні концепції дивідендної політики корпорацій, висвітлено питання бюджетування їх капітальних вкладень та оподаткування. Розкрито роль корпорацій на фінансовому ринку, описано механізми їх придбання та структурної перебудови. Запропоновано методику діагностики фінасового стану корпорацій, розглянуто мотивацію фінансового менеджера в прийнятті рішень.

Освещены теоретические сведения по учебной дисциплине "Финансы зарубежных корпораций". Рассмотрены категории и функции корпоративных финансов, дана характеристика финансового рынка, показано влияние государства на его развитие. Описана организационная структура управления финансами корпораций, обоснована необходимость международной стандартизации их финансовой отчетности. Охарактеризована структура капитала корпораций, приведены методы оценивания его стоимости. Проанализированы зарубежные теории дивидентной политики корпораций, освещены вопросы бюджетирования их капитальных вложений и налогообложения. Раскрыта роль корпораций на финансовом рынке, описаны механизмы их приобретения и структурной перестройки. Дана методика диагностики финансового состояния корпораций, рассмотрена мотивация финансового менеджера в принятии решений.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.16-93 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА710671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Радзієвська В. М. 
Операції комерційних банків з цінними паперами : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.04.01 / В. М. Радзієвська; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2001. - 18 c. - укp.

Досліджено проблеми проведення комерційними банками операцій з цінними паперами. Проаналізовано процес проведення комерційними банками операцій з цінними паперами в Україні та інших розвинутих країнах, висвітлено перспективи та шляхи розвитку даних операцій. Розглянуто питання формування відсоткових ставок, курсу цінних паперів, ризиків, що виникають. На підставі аналізу нових тенденцій на ринку цінних паперів і зростаючої у суспільстві ролі інформації запропоновано модель взаємодії комерційного банку та інформаційного середовища під час проведення операцій з цінними паперами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34 + У9(4УКР)262.59

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Радзієвська В. В. 
Французький сюрреалізм в Україні: форми міжлітературної рецепції : автореф. дис... канд. філол. наук : 10.01.05 / В. В. Радзієвська; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2008. - 22 c. - укp.

Проведено системний аналіз розвитку французького сюрреалізму та його рецепції в Україні, розглянуто аспекти мовної, лінгвориторичної, комунікативної, культурної та перекладацької компетенції французьких та українських авторів. Визначено зв'язок на межі української та французької культур, між різними видами мистецтва (насамперед літературою та живописом), який ілюструють стилізації Г.Аполлінера ("Відповідь запорожців турецькому султанові"), твори Б.Сандрара, переклади поезії Т.Шевченка, проведені Л.Арагоном, Е.Гільвиком, Ш.Стерном і Ж.Лафон, а також літературні твори французьких сюрреалістів, на яких позначився вплив образотворчого мистецтва українських художників і скульпторів, що працювали у Франції (О.Архипенко, М.Бойчук та ін.). Матеріалізовано зустрічний процес (рецепцію французького сюрреалізму в Україні) у парафразах і стилізаціях (парафрази О.Зуєвського), а також частково у зразках західноукраїнської авангардної поезії перших десятиліть ХХ ст. (З.Бережан, В.Хмелюк, Б.-І.Антонич). Висвітлено пласт прекладів поезії французького сюрреалізму українською мовою (розглянуто переклади творів Г.Аполлінера, Ж.Превера та А.Мішо). Акцентовано увагу на вмінні перекладачів адекватно оцінити комунікацію, співвіднести свої інтенції з вибором вербальних і невербальних засобів, узгодити коди. Доведено, що вплив французьких сюрреалістичних літературних зразків безпосередньо позначився на інтуїтивізмі Нью-Йоркської групи та сюрреалістичних візіях Київської школи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)-318.3 + Ш5(4ФРА)-328.87

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359132 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Радзієвська В. В. 
Конституційний суд України в механізмі забезпечення прав і свобод людини і громадянина : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / В. В. Радзієвська; Ін-т законодавства ВР України. - К., 2013. - 16 c. - укp.

Висвітлено основні теоретико-правові аспекти ролі Конституційного Суду України (КСУ) в механізмі забезпечення прав і свобод людини та громадянина, зокрема розкрито поняття та зміст механізму забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Показано структуру (правові й інституційні складові) КСУ, його місце в системі інститутів державної влади та органів судової влади. Увагу приділено правовому статусу КСУ як інституту забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Зокрема, досліджено зміст, здійснено класифікацію функцій та повноважень КСУ як єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні. Проаналізовано механізми забезпечення прав і свобод людини та громадянина, властиві для КСУ, а також особливості конституційного провадження як спеціальної організаційно-процесуальної форми його діяльності щодо вирішення конституційно-правових спорів. На підставі вивчення й узагальнення практики КСУ висвітлено її вплив на розвиток національної системи прав і свобод людини та громадянина, а також інституційної системи забезпечення прав і свобод людини та громадянина в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)111.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401912 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського